OEZ Relé RPI16-X230-SE, 16 A (AC1), ovládání 24/230 V AC
OEZ Relé RPI16-X230-SE, 16 A (AC1), ovládání 24/230 V AC
Relé pro spínání spotřebičů do 16 A (AC1), 1 kW (AC3). Více
Výrobce: OEZKód produktu: 39213 Doprava a platba
Relé pro spínání spotřebičů do 16 A (AC1), 1 kW (AC3). Více
Výrobce: OEZKód produktu: 39213 Doprava a platba
Použití
Instalační relé k ovládání elektrických spotřebičů do 16 A – elektrických kotlů, přímotopných konvektorů, bojlerů, akumulačních kamen, osvětlení apod. Ovládací napětí 24/230 V AC. 1x přepínací kontakt.Instalační relé nevydávají postřehnutelný zvuk ani při sepnutí, ani v sepnutém stavu.
Specifikace
Ovládací napětí: AC/DC 24 V, AC 230 V
Světelná indikace zapnutí.
Bezhlučné spínání.
Extra tichý chod
Parametry
| Jmenovitý proud | 16 A AC1 |
|---|---|
| Krytí IP | 20 |
| Hmotnost | 70 g |
| Rozměry (v x š x h) | 49x49x21 mm |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 4 kW |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ne |
| Mechanická životnost v cyklech | 20 000 000 |
| Elektrická životnost v cyklech | AC 50 000 |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1 kW |
| Indikace výstupu | Ano (zelená) |
| Spínáni velkých výkonů | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) | 384 W DC |
| Příkon cívky (P) | 0,34 W |
| Počet kontaktů | 1 x přepínací |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Ovládací napětí cívky | 24/230 V AC |
| Spínání el. obvodů | Ano |
















































