Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Spínání nebo automatické a dálkové ovládání 3f elektrických spotřebičů. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39416 Doprava a platba
Spínání nebo automatické a dálkové ovládání 3f elektrických spotřebičů. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39416 Doprava a platba
Použití
Stykače řady VS jsou určeny k pomocnému a výkonovému spínání motorů, strojů, čerpadel nebo svítidel.Ovládací napětí 230 V AC.
Splňuje podmínky norem IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, IEC 61095, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, EN 61095, VDE 0660.
Specifikace
- Nejvyšší četnost spínání pro maximální zátěž - 600/hod.
Parametry
| Jmenovitý proud | 6 A AC1 |
|---|---|
| Krytí IP | 20 |
| Hmotnost | 170 g |
| Rozměry | 35 x 62.5 x 57 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 440 V |
| Pracovní teplota | -5 ... +55 ° °C |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 7.5 kW |
| Průřez připojovaných vodičů | 2,5 mm² |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 3x400V | 2,2 kW |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,1 kW |
| Spínání třífázových asynchronních motorů | Ano |
| Utahovací moment | Připoj. 1,2 Nm |
| Příkon cívky (P) | 7 W |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Elektrická pevnost | 4 kV/mm |
| Ovládací napětí cívky | 230 V AC |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 3x400V | 13 kW |
| Záběrový příkon cívky (P) | 25 W |
| Počet kontaktů NO | 4 |
| Nejvyšší četnost spínání pro max. zatížení | 600 sep/hod. |




















































