Schneider Instalační stykač A9C20731, do 1,9 kW AC3, ovládání 230 V AC
Schneider Instalační stykač A9C20731, do 1,9 kW AC3, ovládání 230 V AC
Jednofázový stykač pro spotřebiče s vyšším příkonem. Více
Výrobce: SchneiderKód produktu: 39435 Doprava a platba
Jednofázový stykač pro spotřebiče s vyšším příkonem. Více
Výrobce: SchneiderKód produktu: 39435 Doprava a platba
Použití
Slouží pro spínání elektrických obvodů, zejména odporových zátěží a jednofázových asynchronních motorů příkonem do 1,9 kW AC3.Specifikace
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 119,9 g |
| Rozměry (v x š x h) | 81x18x60 mm |
| Jmenovité napětí | 230 V AC |
| Pracovní teplota | -5 až 60 °C |
| Montáž | Nacvaknutím |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 5,7 kW |
| Max. proud AC1 | 25 A |
| Průřez připojovaných vodičů | 1 - 6 mm² |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 2 |
| Mechanická životnost v cyklech | 1 000 000 |
| Elektrická životnost v cyklech | 30 000 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Stupeň znečištění | 2 |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,9 kW |
| Indikace výstupu | Ano |
| Elektrická pevnost | 4 kV |
| Trvalý příkon cívky (P) | 2,7 W |
| Ovládací napětí cívky | 230 V AC |
| Záběrový příkon cívky (P) | 9,2 W |
| Maximální utahovací moment - zátěž | 0,8 Nm |
| Maximální utahovací moment - cívka | 0,8 Nm |
| Počet kontaktů NO | 1 |
| Max. proud AC3 | 8,5 A |
| Úroveň hluku | 30 dB |
| Tepelné ztráty | 0,9 W |
| Pracovní nadmořská výška | 2000 m |





















































