Navrtávací sedlo ALFA oboustranné PN6 - typ: 3/4"x32x3/4"
Navrtávací sedlo ALFA oboustranné PN6 - typ: 3/4"x32x3/4"
Oboustranná dvoudílná odbočka (pas) 3/4"x32x3/4" / oválná - zesílená konstrukce, 2 šrouby s maticí, ALFA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 44412 Doprava a platba
Oboustranná dvoudílná odbočka (pas) 3/4"x32x3/4" / oválná - zesílená konstrukce, 2 šrouby s maticí, ALFA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 44412 Doprava a platba
Použití
Oboustranná navrtávací sedla jsou určena k vytváření symetrických odboček na sekčních rozvodech závlahových systémů z PE potrubí. Tento konstrukční prvek slouží k současnému napojení dvou větví pružného potrubí IRIMON (IRIBLUE) - QUICK JOINT - 20 mm, což se využívá primárně pro dopojení dvojic postřikovačů k hlavnímu rozvodu pomocí přímých přechodů nebo kolen. Konstrukce sedla umožňuje instalaci dvou výtokových prvků nebo trojkloubových spojek v jednom bodě bez nutnosti dělení potrubí.Nabídka zahrnuje varianty oboustranných sedel pro instalaci na PE potrubí průměru 32 mm s různými připojovacími závity na obou stranách. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z materiálu se specifikovanou odolností proti UV záření, což zajišťuje stabilitu materiálu v podzemních i nadzemních aplikacích.
Použitelné pro připojení postřikovačů, zavlažovacích tubusů RZVS, nebo pro připojení mikrozávlahy.
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,13 kg |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irimon |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Počet odboček v sedle | 2 |
| Spojení | šrouby + matky |
| Dimenze navrtávacího sedla | 32 mm |
| Dimenze závitu navrtávacího sedla | 3/4 " |
| Nutnost použití nářadí | Ano |
| O-kroužek | Ano |
| Materiál těla sedla | Polypropylen |
| Počet šroubů na sedlo | 2 |
| Zesílená konstrukce | Ano |
| Materiál šroubů | Galvanizovaná ocel |
| Materiál O-kroužku | NBR pryž |





























