Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
Těsnicí provázek, pro těsnění závitů, 80 m (až 200 1/2"závitů) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5030 Doprava a platba
Těsnicí provázek, pro těsnění závitů, 80 m (až 200 1/2"závitů) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5030 Doprava a platba
Použití
Pro těsnění všech plastových i mosazných závitů. Délka návinu 80 m (až 200 1/2" závitů). Ve srovnání s teflonovou páskou je výhodou možnost pootočení spojů zpět bez ukapávání vody.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,068 kg |
|---|---|
| Materiál | PA,interní pasta |
| Rozměry - délka | 80 m |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Použitelné pro pitnou vodu | Ano |
| Použitelné pro plyn | Ano |
| Těsnění plastových závitů | Ano |
| Těsnění mosazných závitů | Ano |
| Těsnění plast/mosaz. závitů | Ano |
| Chemická odolnost pH | 0-14 |
| Počet otáček pro závit 1/2" | 6-7 |
| Počet otáček pro závit 3/4" | 7-9 |
| Počet otáček pro závit 1" | 8-12 |
| Počet otáček pro závit 6/4" | 10-15 |
| Počet otáček pro závit 2" | 15-25 |
| Max. počet utěsněných spojů pro 1" závit | 90 |































































