Pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 50 m
Pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 50 m
Teflonová páska, 12 mm x 50 m x 0,1 mm, vhodná pro pro těsnění všech větších plastových závitů, extra pevná Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5007 Doprava a platba
Teflonová páska, 12 mm x 50 m x 0,1 mm, vhodná pro pro těsnění všech větších plastových závitů, extra pevná Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5007 Doprava a platba
Použití
Velmi kvalitní teflonová páska Stend Pro pro těsnění všech plastových závitů ventilů, postřikovačů a dalších armatur, kde se nepoužívají O-kroužky.Specifikace
VLASTNOSTI PRODUTKU
- Hustota pásky 0,3 g/m2
- Šířka pásky 12 mm
- Tloušťka pásky 0,1 mm
- Délka pásky 50 m
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Vyoká molekuová hmotnost směsi uhlíkových vláken a fluoru
- Tepelná odolnost ve vysokém rozmezí
- Odolnost proti téměř všem typům kyselin, zásad, rozpouštědel a chemikálií (s výjimkou flóru, fluoridových chemikálií a roztavených alkalických kovů)
- Velmi nízký koeficient tření
- Nehořlavost
- Vzhledová stabilnost
- Vysoká pevnost v tahu i při nzkých teplotách
Parametry
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Materiál | PTFE |
| Rozměry - délka | 50 m |
| Rozměry - šířka | 12 mm |
| Tloušťka stěny | 0,1 mm |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Použitelné pro pitnou vodu | Ano |
| Použitelné pro plyn | Ano |
| Těsnění plastových závitů | Ano |
| Těsnění mosazných závitů | Ne |
| Těsnění plast/mosaz. závitů | Ne |
| Chemická odolnost pH | 0-14 |
| Barva obalu | oranžový |
| Typ tvarovky | redukce |











































