IRRITEC QJ 20 - závitový T kus (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
IRRITEC QJ 20 - závitový T kus (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
T-kus s vnějším závitem na odbočce 20x3/4"x20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44172 Doprava a platba
T-kus s vnějším závitem na odbočce 20x3/4"x20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44172 Doprava a platba
Použití
Připojení 2 odboček potrubí IRIMON - QUICK JOINT - 20 mm k jednomu navrtávacímu sedlu. Materiál - ABS plast.Specifikace
Hmotnosti jednolivých T-kusů:
- 20 x 1/2" x 20 - hmotnost: 0,04 kg
- 20 x 3/4" x 20 - hmotnost: 0,04 kg
- 20 x 1" x 20 - hmotnopst: 0.046 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Materiál | ABS |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Vnější závit | Ano, 3/4 " |
| Typ tvarovky | T-kus |



























































