IRRITEC QJ 20 - T kus - ABS
IRRITEC QJ 20 - T kus - ABS
T-kus 20x20x20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44102 Doprava a platba
T-kus 20x20x20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44102 Doprava a platba
Použití
Pravoúhlá odbočka na potrubí IRIMON - QUICK JOINT - 20 mm. Materiál - ABS plast.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,048 kg |
| Materiál | ABS |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Typ tvarovky | T-kus |
























































