IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1"
IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1"
Přímý přechod s vnějším závitem 20x1", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44123 Doprava a platba
Přímý přechod s vnějším závitem 20x1", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44123 Doprava a platba
Použití
Připojení potrubí IRIMON - QUICK JOINT - 20 mm k navrtávacím sedlům, elektromagnetickým ventilům a dalším závitovým armaturám. Materiál ABS plast.Specifikace
Hmotnosti jednotlivých přechodů:
- 20 x 1/2" - hmotnost: 0,020 kg
- 20 x 3/4" - hmotnost: 0,024 kg
- 20 x 1" - hmotnost: 0,028 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,028 kg |
| Materiál | ABS |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Vnější závit | Ano, 1 " |


























































