IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Koleno s vnějším závitem 20x3/4", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení postřikovačů s 3/4" závitem na pružné potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44012 Doprava a platba
Koleno s vnějším závitem 20x3/4", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení postřikovačů s 3/4" závitem na pružné potrubí IRIMON Quick Joint QJ20, černá ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44012 Doprava a platba
Použití
Připojení všech typů rozprašovacích a většiny rotačních postřikovačů k potrubí IRIMON - QUICK JOINT - 20 mm. Materiál ABS plast.Specifikace
Hmotnosti jednotlivých kolen:
- 20 x 1/2" - hmotnost: 0,022 kg
- 20 x 3/4" - hmotnost: 0,024 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,024 kg |
| Materiál | ABS |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Vnější závit | Ano, 3/4 " |
| Typ tvarovky | koleno |

































































