Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Teflonová páska, 19 mm x 15 m x 0,2 mm, vhodná pro pro těsnění všech větších plastových závitů, typ VR, extra pevná Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5020 Doprava a platba
Teflonová páska, 19 mm x 15 m x 0,2 mm, vhodná pro pro těsnění všech větších plastových závitů, typ VR, extra pevná Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5020 Doprava a platba
Použití
Pro těsnění všech plastových závitů ventilů, postřikovačů a dalších armatur, kde se nepoužívají O-kroužky.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,026 kg |
|---|---|
| Materiál | PTFE |
| Rozměry - délka | 15 m |
| Rozměry - šířka | 19 mm |
| Tloušťka stěny | 0,2 mm |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Použitelné pro pitnou vodu | Ano |
| Použitelné pro plyn | Ano |
| Těsnění plastových závitů | Ano |
| Těsnění mosazných závitů | Ne |
| Těsnění plast/mosaz. závitů | Ne |
| Chemická odolnost pH | 0-14 |
| Barva obalu | žlutý |















































