Velmi pevná teflonová těsnící páska DuPont
Velmi pevná teflonová těsnící páska DuPont
Teflonová páska, 12 mm x 12 m x 0,1 mm, vhodná pro pro těsnění všech plastových závitů, velmi pevná a kvalitní (žlutý obal) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5013 Doprava a platba
Teflonová páska, 12 mm x 12 m x 0,1 mm, vhodná pro pro těsnění všech plastových závitů, velmi pevná a kvalitní (žlutý obal) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5013 Doprava a platba
Použití
Velmi kvalitní teflonová páska DuPont pro těsnění všech plastových závitů ventilů, postřikovačů a dalších armatur, kde se nepoužívají O-kroužky.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,016 kg |
|---|---|
| Materiál | PTFE |
| Rozměry - délka | 12 m |
| Rozměry - šířka | 12 mm |
| Tloušťka stěny | 0,1 mm |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Použitelné pro pitnou vodu | Ano |
| Použitelné pro plyn | Ano |
| Těsnění plastových závitů | Ano |
| Těsnění mosazných závitů | Ne |
| Těsnění plast/mosaz. závitů | Ne |
| Chemická odolnost pH | 0-14 |
| Barva obalu | člutý |













































