Rain Bird Ovládací jednotka RZX-4i, 8 sekcí, včetně trafa
Rain Bird Ovládací jednotka RZX-4i, 8 sekcí, včetně trafa
Interiérová jednotka, 8 sekcí, možnost připojení senzoru srážek a hlavního ventilu. Nezávislé programování každé sekce, až šest startovacích časů na každou sekci. Napájení 24 V AC, externí transformátor 230 V / 24 V je součástí balení. Více
Výrobce: Rain BirdKód produktu: 42508 Doprava a platba
Interiérová jednotka, 8 sekcí, možnost připojení senzoru srážek a hlavního ventilu. Nezávislé programování každé sekce, až šest startovacích časů na každou sekci. Napájení 24 V AC, externí transformátor 230 V / 24 V je součástí balení. Více
Výrobce: Rain BirdKód produktu: 42508 Doprava a platba
Použití
Ovládací jednotka pro menší závlahové systémy s velkým přehledným displejem a možností nezávislého nastavení každé sekce.Specifikace
- 8 sekcí.
- Nezávislé programování každé sekce.
- Až šest startovacích časů na každou sekci.
- Délka závlahy 1 – 199 minut (krok 1 minuta).
- Závlaha: vybrané dny, sudé/liché dny, interval 1 - 14 dnů.
- Sezónní nastavení (-90 % až +100 %).
- Manuální spuštění vybrané sekce nebo všech sekcí.
- Velký přehledný displej.
- Možnost připojení senzoru srážek.
- Svorka pro připojení hlavního ventilu.
- Trvalá paměť pro uložení závlahového kalendáře v případě výpadku napájení.
- Záloha času pomocí dvou AAA baterií (součástí balení).
- Možnost programování závlahového kalendáře i bez síťového napětí (dvě AAA baterie).
- Napájení 24 V AC (transformátor 230 V / 24 V je součástí balení).
Parametry
| Baterie součástí balení | Ano |
|---|---|
| Hmotnost | 2 kg |
| Záložní zdroj | 2 x 1,5 (AAA) V |
| Typ napájení | Síťové |
| Rozměry (v x š x h) | 15 x 16,9 x 3,9 cm |
| Použití ve vnějším prostředí | Ne |
| Délka závlahy pro sekci | 1 - 199 min |
| Krok nastavení délky závlahy | 60 sec |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Závlahový kalendář - interval | Ano |
| Max. vzdálenost jednotka - senzor (L) | 30 m |
| Počet sekcí | 8 |
| Max. vzdálenost jednotka - ventil (L) | 300 m |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ano |
| Indikace aktivního senzoru | Ano |
| Indikace aktivní sekce | Ano |
| Osvětlení displeje | Ne |
| Ovládací prvky - membránová tlačítka | Ano |



































