IRRITEC Prodloužení výsuvníku pro rozpraš. postřik.
IRRITEC Prodloužení výsuvníku pro rozpraš. postřik.
Prodloužení výsuvníku postřikovačů Hunter PRO SPRAY, PRS 30, 40, PS ULTRA, ECO ROTATOR nebo nástavec na adaptér PROS00 délky o 15 cm Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 21040 Doprava a platba
Prodloužení výsuvníku postřikovačů Hunter PRO SPRAY, PRS 30, 40, PS ULTRA, ECO ROTATOR nebo nástavec na adaptér PROS00 délky o 15 cm Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 21040 Doprava a platba
Použití
Prodloužení výsuvníku všech rozprašovacích postřikovačů HUNTER (PS ULTRA, PRO SPRAY, PRS 30, PRS 40)nebo nástavec na nevýsuvné shrub adaptéry. Používá se například na skalkách nebo ve vzrostlých výsadbách.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0.024 kg |
| Délka | 15 cm |
| Materiál | ABS plast |
| Délka závitu | 5 mm |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Výrobce | Hunter |
| Připojovací závit spodní (vnitřní) | Ano |
| Připojovací závit na trysku (vnější) | Ano |

























































