Sedlový ventil, leštěná mosaz - typ: připojení 1/2"
Sedlový ventil, leštěná mosaz - typ: připojení 1/2"
Mosazný zahradní ventil, 1/2" vnější závit, leštěná mosaz, připojení na hadici. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10110 Doprava a platba
Mosazný zahradní ventil, 1/2" vnější závit, leštěná mosaz, připojení na hadici. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10110 Doprava a platba
Použití
Uzavírací armatura s připojením na hadici umožňujíci ruční odběr vody.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,3-0,35 kg |
|---|---|
| Materiál | leštěná mosaz |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1/2, 3/4 " |
| Uzamykatelná páka | Ne |
| Standartní závity armatur | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ne |























