Italtecnica BRIO TANK, 1"
Italtecnica BRIO TANK, 1"
Tlakový a průtokový spínač s tlakovou nádobou 0,4 l, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Auto reset. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50705 Doprava a platba
Tlakový a průtokový spínač s tlakovou nádobou 0,4 l, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Auto reset. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50705 Doprava a platba
Použití
Závlahové systémy zahrad RD, jejichž majitelé kladou důraz na bezproblémový chod systému bez tlakových rázů. Určeno pro čerpadla s výkonem elektromotoru do 1,5 kW/12 A. Vertikální i horizontální instalace do suchého prostředí. Automaticky zapíná čerpadlo při vzniklém průtoku vody (spuštěním závlahy) a poklesu tlaku pod nastavený tlak. Automaticky vypíná při ukončení závlahy, kdy se průtok zastaví na nule. Tlak v systému je ale poté maximální.Chrání čerpadlo při nedostatku vody (průtok je nula a spínač poté vypne čerpadlo). Krytí IP 65. Spínač je vybaven expanzní nádobou o objemu 0,4 l. Expanzní nádoba slouží k vyrovnání tlakových rázů a zabránění krátkých spuštění čerpadla v důsledku netěsností v systému. Vak v nádobě je možné v případě potřeby vyměnit. Napětí 230 V. Vnější závity 1“. Max. průtok 80 l/min. PN 10.Specifikace
Automatický reset lze nastavit v režimu 8 x 30 minut, 4 x15 minut, nebo trvale po 30 minutách.
Video
Parametry
| Krytí IP | 65 |
|---|---|
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Délka kabelu | bez kabelu m |
| Rozměry (v x š x h) | 194x125x204 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Teplota okolního vzduchu max. | 0-40 °C |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Manometr součástí | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 1,5 kW |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Teplota čerpaného média | 0-55 °C |
| Ruční reset | Ano |
| Automatický reset | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Max. průtok spínačem | 4,8 m³/hod |
| Max. odběr proudu při rozeběhu (I) | 12 A |
| Zapínací tlak | 1-3,5 bar |
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 15 s |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr.místem | 15 m |
| Sestava obsahuje tlakovou nádobu | Ano |
| Vyměnitelný pryžový vak | Ano |














































































