MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Jednotka hladinového hlídání, určena pro ochranu čerpadla před chodem "na sucho", do příkonu čerpadla 1,5 kW. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50622 Doprava a platba
Jednotka hladinového hlídání, určena pro ochranu čerpadla před chodem "na sucho", do příkonu čerpadla 1,5 kW. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50622 Doprava a platba
Použití
Regulace hladiny vodivých kapalin ve studních, vrtech, jímkách apod. Ochrana jednofázových čerpadel s příkonem do 1 500 W proti chodu bez vody nebo jejich automatické ovládání (připojením dvou sond nebo dvojité sondy), jejichž vzájemná vzdálenost určuje spínací diferenci. Ponorné sondy nejsou součástí snímače hladiny (viz doporučené typy sond).Specifikace
Popis činnosti MAVE 2-HH2 – automatické ovládání čerpadla:
Je-li ve studni nebo nádrži dostatek vody (je-li zaplavena horní sonda), rozsvítí se žlutá LED, současně přitáhne relé ve snímači (propojí se svorky 5–6) a sepne obvod napájení čerpadla. Čerpadlo pracuje až do okamžiku, kdy hladina klesne pod spodní sondu. Při poklesu hladiny pod spodní sondu relé ve snímači odpadne (svorky 5–6 se rozpojí) a dojde k rozpojení obvodu napájení čerpadla (ochrana čerpadla proti chodu bez vody). Jakmile hladina opět vystoupá k horní sondě, čerpadlo se automaticky znovu zapne.
Parametry
| Krytí IP | 55 |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 90x90x42 mm |
| Jmenovité napětí zátěže (U) do | 230 V AC |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Montáž na DIN lištu | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,5 kW |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 1 x přepínací |
| Příkon | 3 W |
| Napětí na sondách (U) | 12 V |
| Citlivost sond | 35 kΩ |
| Proud na sondách | 0,6 mA |
| Max. délka přívodního vodiče k sondám | 100 m |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. zatížení kontaktů AC1 | 16 A |
| Max. zatížení kontaktů AC3 | 6 A |
| Určeno pro | Vypouštění (ochranu čerpadla) |
| Optická signalizace polohy kontaktů | Ano |
| Kontrola úrovně hladiny | Dvou hladin |
































































