MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH3
MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH3
Jednotka hladinového hlídání, určena pro ochranu čerpadla před chodem "na sucho", do příkonu čerpadla 4 kW. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50623 Doprava a platba
Jednotka hladinového hlídání, určena pro ochranu čerpadla před chodem "na sucho", do příkonu čerpadla 4 kW. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50623 Doprava a platba
Použití
Regulace hladiny vodivých kapalin ve studních, vrtech, jímkách atd. Ochrana třífázových čerpadel proti chodu bez vody nebo jejich automatické ovládání připojením dvou sond nebo dvojité sondy, jejichž vzdálenost určuje spínací diferenci.Specifikace
Popis činnosti MAVE 2-HH3 - automatické ovládání čerpadla
Je-li dostatek vody ve studni nebo nádrži (zaplavená horní sonda) rozsvítí se žlutá LED, a současně stykač ve snímači sepne napájení čerpadla. To čerpá do doby, než klesne hladina pod spodní sondu. Při poklesu hladiny pod spodní sondu stykač rozpojí obvod napájení čerpadla (ochrana čerpadla proti chodu bez vody). Jakmile vystoupá hladina zpět k horní sondě, dojde automaticky k opětovnému zapnutí čerpadla.
Parametry
| Krytí IP | 55 |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 115 x 155 x 70 mm |
| Jmenovité napětí zátěže (U) do | 3 x 400 V AC |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Montáž na DIN lištu | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 3x400V | 4 kW |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 2,2 kW |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 4 |
| Počet kontaktů NO | 4 |
| Příkon | 9 W |
| Napětí na sondách (U) | 12 V |
| Citlivost sond | 35 kΩ |
| Proud na sondách | 0,6 mA |
| Max. délka přívodního vodiče k sondám | 100 m |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. zatížení kontaktů AC1 | 16 A |
| Max. zatížení kontaktů AC3 | 9 A |
| Určeno pro | Dopouštění |
| Optická signalizace polohy kontaktů | Ano |
| Kontrola úrovně hladiny | Dvou hladin |































































