MAVE Snímač hladiny 2-S1
MAVE Snímač hladiny 2-S1
Snímač jedné limitní hladiny. Napájecí napětí 230 V, maximální příkon připojeného čerpadla 1,1 kW. Možnost nastavení citlivosti sond. Provedení pro vnější montáž. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50621 Doprava a platba
Snímač jedné limitní hladiny. Napájecí napětí 230 V, maximální příkon připojeného čerpadla 1,1 kW. Možnost nastavení citlivosti sond. Provedení pro vnější montáž. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50621 Doprava a platba
Použití
Limitní snímání jedné havarijní hladiny (min/max). Snímač hladiny MAVE 2-S1 je vybaven dvoupolohovým přepínačem (D-V), který umožňuje zvolit funkci výstupního relé - dopouštění, nebo vypouštění.Specifikace
Popis činnosti:
Minimální havarijní hladina (přepínač v poloze V)
V počátečním stavu je snímací sonda zaplavená, relé snímače sepnuté (propojené svorky 5-6) a svítí červená signalizační LED dioda. Jakmile hladina klesne pod úroveň snímací sondy, odpadne výstupní relé snímače a na jeho svorkách je indikován minimální havarijní stav hladiny (propojením svorek 6-7). Zároveň zhasne červená LED dioda.
Maximální havarijní hladina (přepínač v poloze D)
V počátečním stavu je snímací sonda nezaplavená, relé snímače sepnuté (propojené svorky 5-6) a svítí červená signalizační LED dioda. Jakmile hladine stoupne na úroveň snímací sondy, odpadne výstupní relé snímače a na jeho svorkách je indikován maximální havarijní stav hladiny (propojením svorek 6-7). Zároveň zhasne červená LED dioda.
Parametry
| Krytí IP | 55 |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 110 x 110 x 60 mm |
| Jmenovité napětí zátěže (U) do | 230 V AC |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Montáž na DIN lištu | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,15 kW |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 1 x přepínací |
| Příkon | 3 W |
| Napětí na sondách (U) | 12 V |
| Citlivost sond | 5 - 100 kΩ |
| Proud na sondách | 0,6 mA |
| Max. délka přívodního vodiče k sondám | 75 m |
| Max. zatížení kontaktů AC1 | 8 A |
| Max. zatížení kontaktů AC3 | 5 A |
| Určeno pro | Kontrolu havarijní hladiny (horní/dolní) |
| Optická signalizace polohy kontaktů | Ano |
| Kontrola úrovně hladiny | Jedné hladiny |













































