MAVE Snímač hladiny 2-S4 DIN
MAVE Snímač hladiny 2-S4 DIN
Jednotka obsahuje 4 samostatné snímače MAVE 2-S, každý s možností samostatného nastavení citlivosti. Určeno pro snímání 4 limitních hladin. Napájecí napětí 230 V, maximální příkon připojeného čerpadla 1,1 kW.Montáž na DIN lištu. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50620 Doprava a platba
Jednotka obsahuje 4 samostatné snímače MAVE 2-S, každý s možností samostatného nastavení citlivosti. Určeno pro snímání 4 limitních hladin. Napájecí napětí 230 V, maximální příkon připojeného čerpadla 1,1 kW.Montáž na DIN lištu. Více
Výrobce: MAVEKód produktu: 50620 Doprava a platba
Použití
4 samostatné snímače MAVE 2-S1. Slouží pro snímání minimální nebo maximální hladiny. Každý snímač má samostatné nastavení citlivosti a izolovaný přepínací kontakt na výstupu. Ochrana čerpadel proti chodu na sucho.Pro dopouštění z vodovodního řadu preferujte například Snímač hladiny MAVE 2-S2.
Specifikace
Každý snímač má samostatné nastavení citlivosti a izolovaný přepínací kontakt na výstupu.
Výstup: 4x přepínací kontakt relé
Rozměry: 105x90x60 mm - 6M
Materiál obalu: GW plast
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Venkovní použití | Ne |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 105x90x58 mm |
| Jmenovité napětí zátěže (U) do | 230 V AC |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 6 |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,1 kW |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 4 x přepínací |
| Příkon | 3 W |
| Napětí na sondách (U) | 12 V |
| Citlivost sond | 5 - 100 kΩ |
| Proud na sondách | 0,6 mA |
| Max. zatížení kontaktů AC3 | 5 A |
| Určeno pro | Kontrolu havarijní hladiny (dolní) |
| Optická signalizace polohy kontaktů | Ano |
| Kontrola úrovně hladiny | 4 x jedné hladiny |

























































