Elko Snímání hladiny HRH-6
Elko Snímání hladiny HRH-6
Hladinový spínač s krytím IP65 hlídá minimální a maximální výšku hladiny, a také zobrazuje její aktuální stav. Použití je vhodné pro jímky, studny, nádrže. Napájení 230 V. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 50719 Doprava a platba
Hladinový spínač s krytím IP65 hlídá minimální a maximální výšku hladiny, a také zobrazuje její aktuální stav. Použití je vhodné pro jímky, studny, nádrže. Napájení 230 V. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 50719 Doprava a platba
Použití
Hladinový spínač a signalizace úrovně hladiny.Specifikace
- funkce 1 hlídá minimální a maximální výšku hladiny, např. v nádržích
- funkce 2 se používá na udržování výšky hladiny v jímkách, bazénech
- volba funkce se provádí jumperem na základní desce
- výška hladiny je indikovaná na panelu přístroje
- přístroj hlídá 5 úrovní hladiny pomocí šesti sond (jedna sonda je společná)
- společná sonda může být nahrazena kovovou (vodivou) nádrží
- přehledná indikace výšky hladiny šesti LED kontrolkami na panelu přístroje
- možnost připojení přídavné signalizace
- nastavitelná citlivost podle vodivosti kapaliny
- nastavitelné časové zpoždění - eliminace pohybu hladiny, např. při plnění nádrže
- měřící frekvence 10 Hz pro zabránění polarizace kapaliny a eliminaci rušení ze sítě
- napájení galvanicky oddělené 230 V AC
- kontakt relé 10 A AC1 pro signalizace plné / prázdné nádrže nebo ovládání čerpadla (dle zvolené funkce)
- volba funkce NAPOUŠTĚNÍ/OFF/VYPOUŠTĚNÍ přepínačem na panelu přístroje
- krytí IP65
Parametry
| Krytí IP | 65 |
|---|---|
| Hmotnost | 288 g |
| Rozměry (v x š x h) | 72 x 110 x 135 mm |
| Provozní teplota | -20.. 55 °C °C |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 2,5 kW |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 0,5 kW |
| Počet kontaktů NO | 1 |
| Příkon | 3,8 W |
| Napětí na sondách (U) | max. 3 V |
| Citlivost sond | 10 - 200 kΩ |
| Řízení dopouštění a vypouštění | Ano |
| Hlídání hladiny vody | Ano |










































