Mechanický hladinoměr MT-PROFIL 6/4"
Mechanický hladinoměr MT-PROFIL 6/4"
Měření hladiny v malých nádržích, výstupní 6/4" vnější závit, rozsah měření výšky hladiny nastavitelný, max. 0-250 cm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50469 Doprava a platba
Měření hladiny v malých nádržích, výstupní 6/4" vnější závit, rozsah měření výšky hladiny nastavitelný, max. 0-250 cm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50469 Doprava a platba
Použití
Mechanický hladinoměr s 6/4" vnějším závitem umožňuje kontinuální měření výšky hladiny v akumulačních nádržích, v sudech, eventuálně v nádržích s jinými tekutinami (bionafta, topné oleje apod.), které však nesmí reagovat s materiálem hladinoměru. Maximální hodnota měření výšky hladiny je 2,5 m. Stupnici hladinoměru je možné nastavit v rozmezí 0-150 cm a 0-250 cm jejím otočením. Mechanický hladinoměr funguje i ve větších hloubkách (hladina však stále nepřekročí výšku 2,5 m) prodloužením provázku měřícího plováku. Vodotěsnost plováku je zajištěna do 10 m vodního sloupce.Mechanický hladinoměr je výhodný pro použití např. v kombinaci s akumulační jímkou Herkules.
Specifikace
Hlavní vlastnosti hladinoměru
- Není vyžadováno žádné napájení
- Oboustranná stupnice (0-150 nebo 0-250 cm) pro rychlé přizpůsobení výšce nádrže
- Materiály odolné vůči biopalivům a bionaftě
- Korektorová bariéra (zápacho-těsný)Vodotěsný až do 10 m vodního sloupce - vhodný do oblastí s nebezpečím povodní
Parametry
| Venkovní použití | Ano |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Rozsah měření | 0-1,5 nebo 0-2,5 m |
| Materiál | Tělo: ABS, Plovák: PE-HD |
| Dimenze připojovacího závitu | 6/4 " |
| Připojovací závit | Vnější závit |
| Maximální hloubka ponoření | 2,5 m |


























