Elko Třížilový kabel k sondám SHR1 - "Metráž"
Elko Třížilový kabel k sondám SHR1 - "Metráž"
Kabel do vrtů, studní a jímek. Splňuje hygienické požadavky na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 50776 Doprava a platba
Kabel do vrtů, studní a jímek. Splňuje hygienické požadavky na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 50776 Doprava a platba
Použití
Třížilový kabel k sondám SHR-1 do vrtů, studní a jímek. Splňuje hygienické požadavky na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou a na úpravu vody.Specifikace
Technická specifikace a použití
Výrobek splňuje přímý a trvalý styk s pitnou vodou dle § 5 zákona . 258/2000-Vyhláška MZ . 409/2005 Sb., O hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou a na úpravu vody
- kapacita kabelu je max. 12,3 nF/100 m
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Jmenovité napětí (U) | 300/300 V |
| Průřez připojovaných vodičů | 0,75 mm² |
| Zkušební napětí | 2 kV/50 Hz |
| Průměr kabelu | 8,1 mm |
| Max. teplota použití (°C) | do 70 °C |
| Počet žil kabelu | 3 |
| Výrobce | Irimon/Elko |
| Použití pro pitnou vodu | Ano |

































