ICW 13x0,8 mm2 "METRÁŽ"
ICW 13x0,8 mm<sup>2</sup> "METRÁŽ"
Třináctižilový ovládací kabel ICW 1308 pro závlahové systémy, pro až 12 elektromagnetických ventilů, metráž, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13372 Doprava a platba
Třináctižilový ovládací kabel ICW 1308 pro závlahové systémy, pro až 12 elektromagnetických ventilů, metráž, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13372 Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 152 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy. Kabel je dodáván v balení 152 m nebo v metráži.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE
Vnější průměr vodiče 13x0,8 mm² 8,9 mm
Parametry
| Hmotnost | 0,151 kg |
|---|---|
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Vnější průměr | 8,0 mm |
| Balení ve smotku | 305 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Počet žil kabelu | 13 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |




























































