Finder Patice pro relé řady 2P
Finder Patice pro relé řady 2P
Patice na DIN lištu pro relé Finder 2P/8A 24 V AC. Více
Výrobce: FinderKód produktu: 39220 Doprava a platba
Patice na DIN lištu pro relé Finder 2P/8A 24 V AC. Více
Výrobce: FinderKód produktu: 39220 Doprava a platba
Použití
Velká modularita, široká škála příslušenství. Vhodné pro zmnožení kontaktů, změnu logiky spínání atd.Specifikace
Patice se šroubovými svorkami pro relé FINDER řady 40.51, 40.52 a 40.61 k upevnění na DIN-lištu.
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 45 g |
| Provozní teplota | -40 až + 70 °C |
| Rozměry (šířka x výška x hloubka) | 70 x 78,6 x 45 mm |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Utahovací moment | 0,5 Nm |
| Přípojka | Šroubová |
| Počet pinů | 8 |
| Elektrická pevnost | 6 kV |
| Délka odizolování | 8 mm |
| Max. průřez vodičů - drát | 1x6 / 2x2,5 mm² |
| Max. průřez vodičů - lanko | 1x4 / 2x2,5 mm² |











































