RAIN S.p.A RN 160 PLUS, 5/4" FF, s regulací průtoku
RAIN S.p.A RN 160 PLUS, 5/4" FF, s regulací průtoku
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 5/4", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15760 Doprava a platba
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 5/4", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15760 Doprava a platba
Použití
Větší zavlažované plochy, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Dimenze 5/4" není příliš obvyklá, i proto má ventil širokou škálu využití. Není určeno pro instalace v interiérech budov.Specifikace
- Pevnost ventilu je zaručena výběrem surovin na výrobu konstrukčních částí a všech interních dílů. Použitý plastový materiál je tvořen polyamidem 6, s příměsí 30% skleněných vláken.
- Jednodílná mebrána zajišťuje spolehlivé uzavření ventilu
Parametry
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10,6 x 14,8 x 18,4 cm |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Dimenze připojovacího závitu | 5/4 " |
| Průtok | 75 - 375 l/min |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Regulace průtoku | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Pracovní proud | 200 mA |






































