Šachtice Standard Irimon A15
Šachtice Standard Irimon A15
Ventilová šachtice bez otvorů, výška 32,4 cm, základna 52,5 x 40,5 cm, víko 41 x 28 cm, výklopné madlo, držák vodotěsných konektorů, certifikace UNI EN 124-6 pro třídu zatížitelnosti A15. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 11275 Doprava a platba
Ventilová šachtice bez otvorů, výška 32,4 cm, základna 52,5 x 40,5 cm, víko 41 x 28 cm, výklopné madlo, držák vodotěsných konektorů, certifikace UNI EN 124-6 pro třídu zatížitelnosti A15. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 11275 Doprava a platba
Použití
Ventilová šachtice Standard A15 představuje spolehlivé a vysoce odolné řešení pro bezpečné uložení podzemních prvků závlahového systému. Bezpečně ochrání elektromagnetické ventily, vodoměry či řídicí jednotky a zároveň vám k nim zajistí pohodlný servisní přístup.Vnitřní prostor je dimenzován pro umístění až tří 1" elektromagnetických ventilů. Konstrukce šachtice vyniká promyšlenými detaily, které vám usnadní práci:
- Patentovaný systém umožňuje rychlé otevření víka jen pomocí šroubováku.
- Víko je opatřeno výklopným madlem.
- Šachtice obsahuje integrované držáky pro vodotěsné konektory a pro uchycení bateriové ovládací jednotky.
Šachtice splňuje certifikaci EN 124-6 A15 (zkušební zatížení až 15 kN). Je tak ideální pro zahrady rodinných domů, parky a málo exponované komerční plochy. Je plně pochozí, nicméně není určena pro přímý pojezd těžší zahradní technikou.
Specifikace

Parametry
| Hmotnost | 3,44 kg |
|---|---|
| Materiál | polypropylen |
| Výrobce | Irimon |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Rozměr základny | 52,5 x 40,5 cm |
| Barva víka | zelená |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Rozměr víka | 40,5 x 27,5 cm |
| Vyklápěcé madlo | Ano |
| Zajišťovací šroub | Ne |
| Počet otvorů | 0 |
| Výška šachtice | 32,4 cm |
| Použití pro veřejné plochy | Ne |
| Extra zesílená konstrukce | Ne |
| Barva šachty | černá |
| Otevírání víka | vyklopením |
| Zajištění víka proti otevření | Ano |
| Způsob zajištění víka proti otevření | plastová západka |
| Přesah víka | Ano |
| Víko s panty | Ne |
| Boční úchyt pro konektory | Ano |































































