Sedlový ventil, černý/chrom
Sedlový ventil, černý/chrom
Zahradní mosazný ventil sedlový, 1/2" vnější závit, přechod na rychlospojku, černý/chrom. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10209 Doprava a platba
Zahradní mosazný ventil sedlový, 1/2" vnější závit, přechod na rychlospojku, černý/chrom. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10209 Doprava a platba
Použití
Uzavírací armatura s připojením na hadici přes rychlospojku umožňující ruční odběr vody. Tyto zahradní kohouty jsou použity na vodovodních sloupkách AP "LOOP".Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,201 kg |
|---|---|
| Materiál | pochromovaná mosaz |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1/2 " |
| Uzamykatelná páka | Ne |
| Standartní závity armatur | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ne |










































