Noark Venkovní rozváděč IRINOARK 24, IP65 - 24 pozic
Noark Venkovní rozváděč IRINOARK 24, IP65 - 24 pozic
Odolný venkovní rozváděč. Více
Výrobce: NoarkKód produktu: 39483 Doprava a platba
Použití
Jednořadový plastový rozvaděč - 12 modulů. Povrchová montáž. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.Specifikace
Rozvodnice pro venkovní použití PHS
Plastové rozvodnice pro montáž na omítku. Rozvodnice PHS jsou určeny pro obecné i průmyslové aplikace, ve kterých je požadován vysoký stupeň krytí IP65. Jsou nabízeny v jedno až třířadém provedení pro 4 až 36 modulů. Konstrukce je uzpůsobena k povrchové montáži. Rozvodnice jsou dodávány s průhlednými dveřmi.
Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Jmen. pracovní napětí 690 V AC, 1000 V DC. Stupeň ochrany IP654, až 36 modulů1 až 3 řady. Průhledné dveře
Video
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Krytí IP | 65 |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 1 848 g |
| Rozměry - hloubka x délka x výška | 326 x 388 x 158 mm |
| Jmenovitý proud (I) | 63 A |
| Barva RAL | RAL7035 |
| Třída ochrany | II |
| Rozsah provozních teplot | -25 až +60 °C |
| Bezhalogenové | Ano |
| Max. napětí | 690 V AC |
| Počet modulů na DIN liště | 24 |
| Počet řad | 2 |
| Počet můstků PE | 1 |
| Počet můstků N | 1 |
| Samozhašivý materiál | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou | 650 °C |
| Druh krytu | Dveře |
| Provedení krytu | Zavřené |
| Transparentní víko/dveře | Ano |
| Materiál skříně | ABS - Akrylonitril b |
| UV odolnost | Ne |




































