GK přechod 12/15 pro hadice 1/2" - s objímkou
GK přechod 12/15 pro hadice 1/2" - s objímkou
Mosazná GK přechod pro hadice 1/2" (12/15) se svornou objímkou Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10408 Doprava a platba
Mosazná GK přechod pro hadice 1/2" (12/15) se svornou objímkou Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10408 Doprava a platba
Použití
Pro snadné spojení plastové PVC hadice 1/2" (12/15) s jiným GEKA systémem.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,12 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Připojovací matice | Ano |
| Použitelné pro hadici | 1/2 " |
| Objímka na hadici | Ano |


































