IRIBLUE QUICK JOINT 20, 100m
IRIBLUE QUICK JOINT 20, 100m
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,6 mm, pro přípojky postřikovaču, cena za návin 100 m. Více
Výrobce: IRIBLUEKód produktu: 45689 Doprava a platba
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,6 mm, pro přípojky postřikovaču, cena za návin 100 m. Více
Výrobce: IRIBLUEKód produktu: 45689 Doprava a platba
Použití
Pružné flexibilní připojovací potrubí rozprašovacích a rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích s 1/2" a 3/4" připojovacím závitem. Potrubí je dodáváno po celém balení 100 m. QJ potrubí 20 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.IRIBLUE je řadou kvalitních a uživatelsky příjemně zabalených produktů pro distributory nebo koncové B2C uživatele, kteří preferují produkt vhodný pro další distribuci nebo svépomocnu instalaci AZS
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Vnitřní průměr | 16,8 mm |
| Délka potrubí (bal) | 100 m |
| Tloušťka stěny | 1,60 mm |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 5 - 6 bar |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Maximální doporučený průtok | 0,5 - 0,6 l/s |
















































