IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 100 m
IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 100 m
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,7 mm, pro postřikovače, návin 100 m, průměr role 75 cm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 45691 Doprava a platba
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,7 mm, pro postřikovače, návin 100 m, průměr role 75 cm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 45691 Doprava a platba
Použití
Pružné flexibilní připojovací potrubí rozprašovacích a rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích s 1/2" a 3/4" připojovacím závitem. Potrubí je dodáváno po celém balení 100 m. QJ potrubí 20 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 9,2 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Výrobce | Irimon |
| Délka potrubí (bal) | 100 m |
| Tloušťka stěny | 1,7 mm |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 5 - 6 bar |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Maximální doporučený průtok | 0,5 - 0,6 l/s |
| Minimální délka odbočky | 30 - 40 cm |






















































