PC-10PAM 5/4 ", IP 68
PC-10PAM 5/4 ", IP 68
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5 - 3 bar, EXTRA vodotěsné provedení - IP 68, instalace pouze vertikální, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 2,2 kW. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50626 Doprava a platba
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5 - 3 bar, EXTRA vodotěsné provedení - IP 68, instalace pouze vertikální, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 2,2 kW. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50626 Doprava a platba
Použití
Tlakový a průtokový spínač se používá pro spínání čerpadel a vytvoření automatického chodu čerpadla. Tlakový-průtokový spínač se používá především do míst s vyšší vlhkostí. Veškeré elektronické součásti jsou zality ve vodotěsné hmotě, která zaručuje dokonalou odolnost proti vzdušné vlhkosti. Možnost jen vertikální instalace. Tlaková řídicí jednotka PPC automaticky zapíná čerpadlo při vzniklém průtoku (spuštění závlahy - odběru) a poklesu tlaku pod nastavený tlak. Automaticky se vypíná při ukončení závlahy - odběru, kdy se průtok zastaví na nule. Tlak v systému je ale poté maximální. Maximální tlak čerpadla musí být vyšší o 0,5 bar, než je pracovní tlak systému. Vestavěný zpětný ventil. Je nabízen ve variantě s kabelem (zástrčka/vidlice). Připojovací závity vnější 5/4". Určeno pro čerpadla s max. příkonem elektromotoru do 1,1 kW/10A.Specifikace
Všechny elektronické součástky jsou chráněny před nepříznivým působením vlhkosti a tím se zvyšuje jeho odolnost před vnějšími vlivy na IP68!!!
Při použití 3F nebo čerpadla s větším příkonem jak 2,2 kW je nutné použit k ovládání čerpadla doplňkový stykač!
Při nedostatku vody se čerpadlo vypne. Po 1,5 minutě se opět zapne pokud je hladina vody dostačující pro chod čerpadla, pokud bude stále nedostatek vody, tak se presscontrol pokusí zapnout opět po hodině (bude to zkoušet poté vždy po hodině dokud nebude správná hladina vody)..
Parametry
| Krytí IP | 68 |
|---|---|
| Hmotnost | 2,0 kg |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Rozměry (v x š x h) | 135x210x265 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Typ kabelu | H07RN-F |
| Průřez vodiče | 3G1 mm² |
| Horizontální instalace | Ano |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Teplota okolního vzduchu max. | 0-40 °C |
| Připojovací závit (vnější) | 5/4 " |
| Manometr součástí | Ne |
| Instalace do všech poloh | Ne |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 2,2 kW |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Teplota čerpaného média | 0-60 °C |
| Ruční reset | Ano |
| Automatický reset | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Max. průtok spínačem | 10,0 m³/hod |
| Max. odběr proudu při rozeběhu (I) | 16 A |
| Zapínací tlak | 1,5 – 3,0 bar |
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 15 s |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr.místem | 15 m |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |

















































