Italtecnica Brio s kabelem, 1"
Italtecnica Brio s kabelem, 1"
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, automatický reset, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Kabel je součástí balení. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50707 Doprava a platba
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, automatický reset, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Kabel je součástí balení. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50707 Doprava a platba
Použití
Tlakový a průtokový spínač se používá pro spínání čerpadel a vytvoření automatického chodu čerpadla. Možnost vertikální i horizontální instalace!! Tlaková řídicí jednotka Brio automaticky zapíná čerpadlo při vzniklém průtoku (spuštění závlahy - odběru) a poklesu tlaku pod zapínací tlak. Zapínací tlak je možné nastavit v rozmezí 1-3,5 bar. Z výroby je nastaven na 1,5 bar. Automaticky se vypíná při ukončení závlahy - odběru, kdy se průtok zastaví na nule. Tlak v systému je ale poté maximální. Maximální tlak čerpadla musí být vyšší o min. 0,6 bar, než je nastavený spínací tlak systému. Spínač je vybaven funkcí automatického restartu po chodu na sucho. Připojovací závity vnější 1". Určeno pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW/12 A.Specifikace
Tlakový a průtokový spínač Brio je inovovaným nástupcem spínače Brio 2000.
INTELIGENTNÍ AUTOMATICKÝ RESET
Automatický reset způsobuje opakované spouštění spínače při nedostatku vody. Čerpadlo bude spouštěno v postupně se prodlužujících časových intervalech, během kterých bude testováno, zda nedostatek vody přetrvává. Jestliže se po restartu čerpadlo nezavodní, objeví se opět alarm provozu čerpadla nasucho. Pokusy se opakují, dokud není vody v potrubí nebo do dosažení maximálního počtu pokusů (10 pokusů / 7h 15 minut).
OCHRANA PROTI ZADŘENÍ MOTORU
Tato bezpečnostní funkce spouští v pohotovostním režimu každých 24 hodin čerpadlo, aby tím zabránila zablokování motoru.
Automatický reset a ochranu proti zadření motoru je možné jednoduchým způsobem vyřadit.
Video
Parametry
| Kmitočet | 50 / 60 Hz |
|---|---|
| Krytí IP | 65 |
| Hmotnost | 0,6-0,7 kg |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Max. proud (I) | 12 A |
| Rozměry (v x š x h) | 190x95x90 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 115 - 230 V |
| Typ kabelu | H05RN-F |
| Průřez vodiče | 1,0 mm² |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Teplota okolního vzduchu max. | 5 - 45 °C |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Manometr součástí | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 1,5 kW |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Teplota čerpaného média | 5-55 °C |
| Ruční reset | Ano |
| Automatický reset | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Max. průtok spínačem | 4,8 m³/hod |
| Max. odběr proudu při rozeběhu (I) | 12 A |
| Zapínací tlak | 1-3,5 bar |
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 15 s |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr.místem | 15 m |







































































