Grundfos GRUNDFOS PM PLUS
Grundfos GRUNDFOS PM PLUS
PM PLUS je tlakové řídicí jednotka určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Nahrazuje spínač GRUNDFOS PM-2, 1". Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50628 Doprava a platba
PM PLUS je tlakové řídicí jednotka určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Nahrazuje spínač GRUNDFOS PM-2, 1". Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50628 Doprava a platba
Použití
Mezi typické aplikace patří soustavy pro zásobovánívodou a využívání dešťové vody v:
• rodinných domech,
• bytových domech,
• chatách,
• zahradnictví a zahrádkářství,
• zemědělství.
Specifikace
Grundfos PM PLUS je tlaková řídicí jednotka určená pro automatické spouštění/zastavování čerpadel Grundfos či jiných čerpadel pro zásobování vodou v domácnostech. Díky nastavitelnému zapínacímu tlaku může být jednotka PM PLUS snadno přizpůsobena pro vaši specifickou aplikaci. PM PLUS má automatickou ochranu, která zastaví čerpadlo v případně nedostatku vody a tím brání provozu nasucho. V případě dočasného výpadku napájení se PM PLUS po obnovení napájení sama automaticky resetuje.
Ochrana proti provozu nasucho
Ochrana proti provozu nasucho automaticky zastaví čerpadlo v případě provozu nasucho, aby nedošlo k jeho poškození.Pokud čerpadlo běží nasucho, rozbliká se zelená kontrolka na tlakové řídicí jednotce.
Automatický restart
Výrobek je vybaven automatickým restartem pro případ, kdy se čerpadlo zastaví vinou nedostatku vody. V případě zastavení výrobek automaticky provede 10 dvojitých pokusů o restart během 24hodin. Každý pokus trvá 5 sekund. Výrobek může být restartován manuálně stisknutím tlačítka Reset.
Antiblokovací funkce
Pokud je čerpadlo nečinné po dobu 24 po sobě jdoucích hodin, výrobek se automaticky pokusí čerpadlo restartovat.
Parametry
| Krytí IP | 65 |
|---|---|
| Hmotnost | 1,68 kg |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Rozměry (v x š x h) | 150x188x200 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Připojení | G1/NPT |
| Typ kabelu | H07-RNF |
| Průřez vodiče | 3G1 mm² |
| Max. proud | 10 A |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Teplota okolního vzduchu max. | 0-50 °C |
| Výrobce | Grundfos |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Instalace do všech poloh | Ne |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 1,5 kW |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Max. povolený provozní tlak | 12 bar |
| Teplota čerpaného média | 0-60 °C |
| Ruční reset | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Zapínací tlak | 1.5 - 3.0 bar |
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 10 s |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Min. tlak čerpadla | 31 m |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr. místem | 35 m |
| Q min | 1 l/min |
| Anticyklický funkce | Ne |
| Čerpané kapaliny | Čistá voda |
| Počet čerpadel | 1 |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | SCHUKO |























































