ICW 9x0,8 mm², balení 152 m
ICW 9x0,8 mm², balení 152 m
Devítižilový ovládací kabel ICW 908 pro závlahové systémy, pro až 8 elektromagnetických ventilů, balení 152 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13369 Doprava a platba
Devítižilový ovládací kabel ICW 908 pro závlahové systémy, pro až 8 elektromagnetických ventilů, balení 152 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13369 Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 152 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE
barevné značení 9x0,8: rudá, zelená, modrá, žlutá, černá, hnědá, bílá, šedá, fialová, vnější průměr kabelu 8,0 mm
Parametry
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
|---|---|
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Hmotnost balení | 15,66 kg |
| Vnější průměr | 8,0 mm |
| Balení ve smotku | 152 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Počet žil kabelu | 9 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |






































































